LR - KATALOGI PRODUKTÓW

Fiber Boost3

Suplement diety Fiber Boost 3 to produkt przeznaczony dla osób spożywających mało produktów pełnoziarnistych, owoców i warzyw w codziennej diecie. Mączka chleba świętojańskiego, guma guar i mączka konjac - 3 wysokiej jakości składniki zapewniają wysoką zawartość błonnika w FiberBoost3. Błonnik to ważny składnik codziennej diety: nie ulegające trawieniu węglowodany zawarte głównie w roślinnych produktach, np. owocach, warzywach, roślinach strączkowych. Produkt zawiera ponadto ważny pierwiastek śladowy w organizmie: chrom, który wspomaga prawidłowy metabolizm makroskładników odżywczych oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi. Dużo chromu można znaleźć np. w owocach morza, a także brokułach, pomidorach, brukselce i gruszkach.

Fiber Boost 3 nie zawiera dodatku cukru, a swój smak zawdzięcza stewii. Stewia to naturalna substancja słodząca, nazywana również .miodowym liściem". Roślina pochodzi z Ameryki Południowej i była stosowana od wieków przez jej rdzennych mieszkańców. FiberBoost3 jest prosty w przygotowaniu i można go z łatwością wkomponować w swój codzienny jadłospis.

Sposób stosowania: zaleca się przyjmować jedną przygotowaną porcję Fiber Boost3 raz dziennie między dwoma posiłkami. Podczas diety należy koniecznie zwracać uwagę na przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów w ciągu dnia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!
Płatności
Kontakt

Pracujemy 08:00 - 16:00

  • +48 794 995 937
  • biuro@lr-poland.com

LR Poland, Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec