LR - KATALOGI PRODUKTÓW

Mind Master

Biorąc pod uwagę czasy, w jakich żyjemy, znaczne obciążenie or­ganizmu czynnikami stresogennymi i wynikające stąd zagrożenia, oferujemy produkt bezpieczny, sporządzony na naturalnej bazie i skuteczny. Mind Master jest pierwszym i kompleksowym połą­czeniem typu „wszystko w jednym" - najważniejszych substancji, mikroelementów i pierwiastków śladowych, co do których wykaza­no w badaniach naukowych, że pozytywnie wpływają na działanie układu nerwowego, optymalizują wymianę substancji energetycz­nych, redukują zmęczenie i wyczerpanie oraz chronią komórki przed działaniem szkodliwych wolnych rodników. Stres jest częścią nasze­go codziennego życia. Nie jesteśmy w stanie całkowicie go uniknąć, dlatego musimy nauczyć się, jak sobie z nim radzić. Wierzymy, że nasz produkt Mind Master może Wam w tym pomóc. Gdy będzie­cie delektować się jego smakiem, koniecznie dodajcie do tego pozy­tywne myślenie i uśmiech.

Jak zachowujemy się najczęściej w sytuacjach stresowych? Szybko coś „przegryzamy" i przez resztę dnia utrzymuje nas na chodzie kawa, papierosy, słodycze... Na kolację coś szybkiego i krótki, płytki sen. To jeszcze bardziej zwiększa stres oksydacyjny! Tymczasem podczas stresu potrzebujemy przede wszystkim witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Tylko dzięki nim organizm jest w stanie bronić się przed negatywnymi czynnikami i produkować niezbędną, nową energię. Stres jest zabójcą naszej energii. Zwiększa ilość wolnych rodników w organizmie, które atakują i niszczą komórki i struktury komórkowe. Ten stan nazywamy„stresem oksydacyjnym", którego następstwem jest utrata produktywności. Szybko się męczymy, czujemy się wyczerpani i nie potrafimy się skupić.

Kawa lub napój energetyczny mogą wprawdzie na krótki czas dodać nieco energii, jednak pod względem energetycznym i zdrowotnym przypomina to zaciąganie długów. Substancje pobudzające - inaczej niż Mind Master - nie zmieniają wcale przyczyny zmniejszonej wydolności.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!
Płatności
Kontakt

Pracujemy 08:00 - 16:00

  • +48 794 995 937
  • biuro@lr-poland.com

LR Poland, Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec