Suplementy diety LR

LR Health & Beauty

Zamówienia realizujemy bezpośrednio z jedynej hurtowni LR w kraju. Daje to gwarancję oryginalnego produktu najwyższej jakości. Jako niezależny partner z podpisaną umową z firmą LR Health & Beauty dajemy gwarację że otrzymają Państwo w 100 procentach oryginalne produkty.

W sklepie lr-poland.com mogą Państwo zamówić ekskluzywne produkty firmy LR Health & Beauty z siedzibą w Ahlen w Niemczech. Już od 1985 roku LR produkuje najwyższej jakości produkty ze wszystkich dziedzin życia codziennego oraz potrzeb konsumentów takich jak naturalne suplementy diety, kosmetyki na bazie naturalnego aloesu czy też perfumy sygnowane takimi gwiazdami jak Bruce Willis, Karolína Kurková, Cristina Ferreira czy też Guido Maria Kretschmer.

Firma LR działa obecnie w 28 krajach Świata – a trend ten stale rośnie. Dziś firma LR jest jedną z najlepiej działających firm w branży sprzedaży bezpośredniej w Europie, inspirując przy tym miliony klientów. W samym roku 2017 obrót firmy LR wyniósł ponad 258 mln, co świadczy o najwyższej jakości produktów i dużej używalności przez konsumentów a co za tym idzie, jest to potwierdzenie najwyższej jakości produktów.

Lr-Poland.com pozwala zamówić, całą gamę produktów firmy LR (ponad 600 produktów), wygodnie, szybko oraz bezpiecznie – jednym kliknięciem. Obsługa klienta jest dla nas sprawą priorytetową! Wszystkie towary dostarczane są do Państwa bezpośrednio z licencjonowanej, jedynej hurtowni w Kraju, która mieści się w Katowicach. W Lr-Poland kupujesz towary zawsze najwyższej jakości bez długiego przechowywania, prosto od producenta.

Ze względu na potężną ofertę firmy w kategoriach zdrowie, pielęgnacja aloesowa, suplementy oraz perfumy nie wszystkie produkty mogą być aktualnie dostępne w naszym sklepie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu skontaktuj się z nami a postaramy się sprowadzić go bezpośrednio z fabryki w Ahlen (Niemcy).

LR-Poland.com – To bezpieczne i niezawodne zamawianie produktów, bezpośrednio od niezależnego partnera firmy LR Health & Beauty, co daje gwarancję oryginalności produktu !

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!
Płatności
Kontakt

Pracujemy 08:00 - 16:00

  • +48 794 995 937
  • biuro@lr-poland.com

LR Poland, Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0