Regulamin


REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.lr-poland.com
 


1.2. Niniejszy regulamin określa zasady realizacji usług w sklepie internetowym „www.lr-poland.com”, dalej zwany jako „Sklep”.
 
2. Zasady dokonywania zakupów:
2.1. Domniemywa się, że Użytkownik Sklepu zapoznał się z treścią regulaminu przed złożeniem zamówienia.

2.2.Zamówienie jest realizowane pod warunkiem prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia oraz wyboru sposobu zapłaty i dostawy towaru.

2.3. Po złożeniu zamówienia Użytkownik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia w formie elektronicznej lub telefonicznie.

2.4. W przypadku, gdy ze względu na brak zamówionego towaru i skompletowanie całego zamówienia jest niemożliwe w ustalonym terminie, Zamawiający zostanie poinformowany o niekompletności zamówienia. Ponadto zostanie poinformowany o możliwości jego zrealizowania w terminie późniejszym lub w terminie normalnym, ale z niekompletną jego realizacją oraz o możliwości jego całkowitego anulowania. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o częściowej realizacji zamówienia pozostała część kwoty (w przypadku przedpłaty) zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto, z którego dotarły pieniądze lub inne konto przez niego wskazane. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o rezygnacji z zamówienia cała kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto, z którego dotarły pieniądze lub inne konto przez niego wskazane

2.5. Zamawiający sugeruje się opisem produktu, a nie jego zdjęciem.

2.6. Zamówiony towar jest wysyłany do Zamawiającego w terminie od 1 - 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty (w przypadku przedpłaty na konto).

2.7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności finansowej za nieudane zakupy klientów. Prosimy więc o przemyślane zakupy.
 
3. Ceny produktów:
3.1. Ceny podane na stronie internetowej wyrażone są w złotych polskich. Do każdego zamówienia Sklep wystawia rachunek sprzedaży. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki, które pokrywa Zamawiający.

3.2. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania towarów z oferty oraz zmiany cen bez podania przyczyny i bez uprzedzenia. W przypadku zmiany cen podanych na stronie sklepu obowiązują ceny w momencie składania zamówienia.

3.3. O promocjach i wyprzedażach w sklepie internetowym decyduje zespół www.lr-poland.com
 
4. Realizacja dostaw:
4.1. Dostawa towaru następuje za pośrednictwem Poczty Polskiej lub poprzez kuriera DPD.

4.2. Wszystkie zamówienia są realizowane w terminie od 1- 2 dni roboczych. Do czasu otrzymania przesyłki należy doliczyć czas dostawy.

  • Poczta Polska przesyłka biznesowa – deklarowany termin doręczenia wynosi od 1-3 dni roboczych
  • Kurier DPD – deklarowany termin doręczenia wynosi od 1-2 dni roboczych

4.3. Koszt opakowania i dostawy:
Koszty dostawy są zależne od formy płatności oraz wartości zamówienia.
Cennik za przesyłki:

  • Dostawa Kurierem    Przedpłata    15 zł    
  • Kurier DPD    Przedpłata    15 zł    

4.4. BEZPŁATNA DOSTAWA!!! W czasie trwania promocji „wysyłka gratis” a w pozostałym okresie w przypadku gdy kwota zrealizowanego zamówienia przekroczy 50 zł dostawa jest realizowana GRATIS!

4.5. Zespół www.lr-poland.com nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez pracowników Poczty Polskiej lub GLS.
 
5. Formy płatności:
5.1 Za zakupy w naszym sklepie Zamawiający może zapłacić na dwa sposoby:

  • przelew bankowy – płatność przelewem bankowym należy zrealizować w przeciągu 5 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. Niedokonanie płatności w tym terminie może skutkować do anulowaniem zamówienia. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na rachunku.
  • poprzez usługę PAYu


6. Reklamacje i zwroty:
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta Zamawiający może od umowy odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku Sklep zwraca pieniądze Zamawiającemu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przypadku, gdy towar nie został jeszcze wysłany do Zamawiającego (oświadczenie może być telefoniczne, listowe lub poprzez e-mail) lub w przypadku, gdy towar został wysłany do Zamawiającego 14 dni od dnia dostarczenia towaru do Sprzedającego. Koszty dostawy przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. Ze względów higienicznych i zdrowotnych zwracany produkt musi być oryginalnie zapakowany i nienaruszony. W przypadku, gdy dostarczony towar jest wadliwy, wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. W przypadku uznania reklamacji Sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu. Zarówno reklamacje jak i zwroty będą rozpatrywane pod warunkiem załączenia do przesyłki dowodu zakupu (paragon, rachunek). Sklep nie odbiera przesyłek za pobraniem. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opisy produktów umieszczonych na etykietach.

7. Polityka prywatności:
Dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która jest chroniona przed dostępem osób trzecich. Przetwarzanie danych osobowych zawartych w bazie jest wykonywane na potrzeby realizacji zamówienia oraz dla celów marketingowych sklepu w celu podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Przechowywanie danych osobowych jest realizowane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Nasi klienci mają prawo do wglądu oraz przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do wystąpienia
o ich usunięcie.

8. Bezpieczeństwo transakcji:
Sklep nie ma dostępu do numerów kart kredytowych ani haseł dostępu do kont bankowych swoich klientów. Więcej o bezpieczeństwie płatności znajdziesz na stronie Payu.pl

9. Postanowienia końcowe:
9.1 W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.

Masz pytanie na temat produktów marki LR Health & Beauty ?
Zadzwoń do nas: tel. 506 106 623 lub napisz: porady@lr-poland.com
Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!
Płatności
Kontakt

Pracujemy 08:00 - 18:00

  • +48 506 106 623
  • biuro@lr-poland.com

LR Poland, Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec